تاثیر بک لینک بر سئو

تاثیر بک لینک بر سئو

تاثیر بک لینک بر سئو ، بک لینک چیست ؟ بک لینک چه تاثیری بر سئو سایت دارد ؟ در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از عوامل تاثیرگذار بر سئو سایت آشنا کنیم.

ابتدا تعریف ساده ی از بک لینک را ارائه می دهیم و سپس از تاثیر آن بر سئو سایت صحبت خواهیم کرد.


بک لینک چیست ؟بک لینک چیست ، بک لینک همان لینکی است که یک وب سایت، از یک وبسایت دیگر دریافت می‌کند. فرض کنید شما یک وب سایت دارید که محتوای آن مربوط به مسائل پزشکی می باشد. اگر وب سایت دیگری که محتوای آن مسائل سلامتی و بهداشت است، لینک سایت شما را درون وب سایت خود قرار دهد، شما از آن سایت بک لینک دریافت کرده اید.

تاثیر بک لینک بر سئو

گوگل به عنوان ابر قدرت بازاریابی موتورهای جستجو، قوانین سخت گیرانه ای نسبت به بک لینک ها دارد. در واقع گوگل با استفاده از الگوریتم پنگوئن گوگل لینک های بی کیفیت را شناسایی کرده و آن ها را جریمه می کند. احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که چه بک لینکی بی کیفیت است؟ بک لینکی بی کیفتی می باشد که با محتوای وب سایت شما مرتبط نباشد، این موضوع به حدی برای گوگل اهمیت دارد که ممکن است بخاطر رعایت نکردن آن، وب سایت شما را پنالتی کند.
نکته ی مهمی که هیچ گاه نباید فراموش کنید این است که، هرگز از وبسایت های با رتبه ی پایین backlink نگیرید. بک لینک گرفتن از وب سایت های که رتبه ی پایینی دارند نه تنها بر سئو سایت شما تاثیر مثبتی ندارند بلکه ممکن است حتی رتبه ی وب سایت شما نیز را پایین بیاورد و یا حتی وبسایت شما را در سندباکس گوگل نیز قرار دهد. بنابراین مراقب بک لینک های بی کیفیت باشید.

خرید بک لینک

برخی معتقدند خرید بک لینک کاری اشتباه است. این طرز فکر به علت نداشتن اطلاعات درست و کافی از بک لینک ها است. همان طور که در بخش بالا توضیح دادیم، اگر بک لینک ها با کیفیت باشند بر سئو سایت شما تاثیر مثبتی می گذارند. گرفتن بک لینک بک لینک رایگان و یا بک لینک هایی بی کیفیت، سئو سایت شما پایین می آورند.
حالا که بحث خرید بخرید بک لینک پیش آمده بهتر است شما را با چند نکته ی کاربردی در خرید بک لینک آشنا کنیم.

چند نکته مهم در خرید بک لینک

• بک لینک ها را از وب سایت هایی که اعتبار و محبوبیت دارند بگیرید.
• بک لینک دائمی تاثیر بیشتری بر سئو دارند و بهتر از بک لینک های موقت هستند.
• از وب سایت های معتبر بک لینک ( تاثیر بک لینک بر سئو ) بخرید.
• بک لینک هایی را تهیه کنید که با محتوای وب سایت شما همخوانی داشته باشند.
• لینک ها به صورت follow باشند.

سخن پایانی

همان طور که گفته شد بک لینک ها تاثیر بسیار خوبی بر رتبه ی وبسایت دارند. هنگامی که شما در رتبه های برتر گوگل باشید افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید می کنند و در نتیجه به فروش بیشتری دست خواهید یافت. اگر در زمینه بک لینک و یا خرید آن نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می توانید با تیم ما تماس بگیرید تا از مشاوره ی رایگان بهرمند شوید.

منبع : سئو هاما

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Votes 5.00 (1 vote)

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

بک لینک چیست

بک لینک چیست

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ