بک لینک رایگان

بک لینک رایگان

بک لینک رایگان ، بک لینک ها اصطلاحی هستند که با لینک های خارجی به سایت و صفحات شما مرتبط هستند و با افزایش رقابتی شدن سئو و نیاز بیشتر به بک لینک راه های بدست آوردن بک لینک نیز افزایش یافته است. برای داشتن بک لینک چند راه وجود دارد ولی در اینجا به روش های بدست آوردن بک لینک رایگان اشاره می کنیم.

24 روش برای بدست آوردن بک لینک رایگان با ارزش

1. جعبه های داخلی
در مقدمه خود در بالا ، ما ذکر کردیم که بک لینک ها اصطلاحی هستند که با لینک های خارجی به سایت و صفحات شما مرتبط هستند ، اما لینک های داخلی نیز با این اصطلاح مطابقت دارند. همه بک لینک به نحوه تعامل موتورهای جستجو با وب سایت شما کمک می کند زیرا آن ها به مرورگرهای سایت که برای توسعه و بروزرسانی فهرست های موتورهای جستجو استفاده می کنند ، می فهمانند که چگونه محتوای شما با محتوا در وب سایت های دیگر ارتباط دارد.

پیوندهای داخلی به ایجاد یک تجربه عالی کاربر کمک می کنند، زیرا بازدید کنندگان می توانند به راحتی سایت شما را گشت و گذار کنند و مقالاتی را پیدا کنند که به صفحه ای که قبلاً مشاهده می کنند اضافه یا مطابقت دارند. این مهم در SEO است زیرا به شما امکان می دهد تا بازدیدكنندگان را حفظ كنید: کاربران به جای جستجو کردن در سایت برای یافتن اطلاعات اضافی و مرتبط با موضوع مورد نظر ، به وسیله ی لینک های داخلی که شما ایجاد کردید ، کار جستجو برای آن ها آسان تر خواهد شد.

 لینک های داخلی به نفع شما هستند ، زیرا اگر ذر محتوای خود اصطلاحاتی داشته باشید که مربوط به کسب و کار خودتان باشد و نیاز است که برای کابران توضیح داده شود، با لینک داخلی به محتوای موردنظر باعث می شود تا هم کاربران متوجه آن اصطلاح شوند و هم محتوای شما زیبایی خود را حفظ کند.

مراقب باشید صفحات خود را با پیوندهای داخلی زیاد سنگین نکنید. یک قانون خوب برای نگه داشتن بک لینک در هر صفحه به زیر 100 است ، و می خواهید پیوندهای خارجی را برای شمارش درج کنید (خواهید دید که چرا کمی).

2. ارائه بهترین قیمت
به نظر می رسد که شما فقط به یک سایت دیگر کمک می کنید تا منابع خود را ایجاد کند و دیدگاه های بیشتری را برای خود ایجاد کند ، اما این خیلی مورد کمک به یکدیگر است. از این گذشته ، ارسال مهمان با نویسندگی شبح بسیار متفاوت است. به عنوان یک نویسنده ارواح ، هیچ گونه اعتباری برای محتوای مورد نظر دریافت نمی کنید. اما هر پست مهمان کاملاً به نویسنده اعتبار دارد ، نه سایت میزبان.

البته ، این به سایت میزبان کمک می کند تا نمایی ایجاد کند ، اما این برای نویسنده مهمان خوب است زیرا بیشتر از این موارد شامل بک لینک به سایت شما می شود. ارسال مهمان یکی از مواردی است که نه تنها در رابطه با ایجاد بک لینک برای بهبود رتبه بندی موتور جستجوگر خود برای SERP ها ، که به هیچ وجه نباید تنها تمرکز شما باشد. این یک روش عالی برای بیرون آوردن نام شما از آنجا ، قرار دادن مطالب شما در دسترس خوانندگان جدید و برنده شدن در افزایش دید آنلاین است. ارسال مهمان ، به ویژه برای سایت های معتبر در صنعت شما ، شهرت خود را به صورت آنلاین و به روشی بزرگ ایجاد می کند.

اما اگر بتوانید فرصت هایی را برای ایجاد پست های مهمان پیدا کنید ، اگر به صورت اشتباه پیش بروید ، می تواند طولانی باشد. یکی از ابزارهای مطمئنی برای کشف فرصت های تازه و مرتبط ، استفاده از سایت هایی مانند توییتر است. با استفاده از عملکرد جستجو ، می توانید به سرعت مرتب سایت های معتبری را پیدا کنید که به طور منظم به دنبال همکاران پست مهمان هستند. فقط "طاقچه" خود را + پست مهمان (مثلاً "SEO" + پست مهمان) تایپ کنید و نتایج را برای فرصت های جدید اسکن کنید.

3. به گزارشگر كمك كنيد (هارو)
Help A Reporter Out (HARO) یک منبع آنلاین فوق العاده برای تولید لینک دهنده در سایت های خبری معتبر است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به عنوان یک منبع ثبت نام کنید و انجام آن کمتر از یک دقیقه طول می کشد و هر روز دوشنبه تا جمعه سه ایمیل دریافت خواهید کرد (در ساعت های 05:00 ، 12 و 35 و 17h35 ET). این درخواست های مبدأ است ، که لیستی از مقاله هایی است که خبرنگاران برای آن به اطلاعات نیاز دارند.

هر یک شامل یک خلاصه (معمولاً عنوان مورد نظر برای مقاله) ، دسته موضوع و آدرس ایمیل روزنامه نگار (همان جایی است که می خواهید اطلاعات را برای آن ارسال کنید). همچنین نام سایت مورد نظر در محل انتشار مقاله ، مهلت گزارشگر و توضیحی درمورد اطلاعاتی که به چه اطلاعاتی نیاز دارند ، می باشد.

مطمئناً ، شما نمی توانید به تک تک سؤالات کمک کنید. از یک چیز ، برای هر ایمیلی که دریافت می کنید می تواند بیش از صد نفر باشد و همه آنها به صنعت شما مربوط نمی شوند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق لیست جستجو کنید تا مواردی را پیدا کنید که منطقه شما را پوشش می دهد و سپس ارسال ایمیل به مشروبات الکلی گزارشگر!

در پیوند شما می خواهید پاسخ خود را به سؤال خبرنگاری و اطلاعات تماس خود وارد کنید - که می تواند پیوندی به سایت شما باشد.

شما تضمین نمی کنید که از هر سؤالی HARO که به آن پاسخ می دهید ، بک لینک بدست آورید ، زیرا ممکن است روزنامه نگار از اطلاعات ارائه شده استفاده نکند. از این گذشته ، او پاسخ های بسیاری را دریافت می کند ، و برخی ممکن است نسبت به سایرین اهمیت بیشتری داشته باشند. اما در بیشتر مواقع غیر از این ، از یک بک لینک در سایت با رتبه بالا پاداش می گیرید.

4. نظرات بلاگ و فروم
همه متوجه می شوند که برای کسب اطلاعات به وبلاگ هایی که دنبال می کنند روی آورده اند ، اما گاهی اوقات خوانندگان چیزی بیش از آنچه را که پست ارائه می دهد می خواهند یا به آن احتیاج دارند. این جایی است که شما وارد آن می شوید. وبلاگ هایی را پیدا کنید که صنعت شما را تحت پوشش مستقیم ، یا مستقیماً با ارسال برخی محصولات و (یا) خدماتی که بخشی از خود شما هستند ، پوشش دهند و از آنها دنبال کنید. دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد و ما بعداً در این مقاله در مورد آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد ، اما یکی از ساده ترین راه های انجام این کار می تواند به شما در ایجاد بک لینک کمک کند ، عبور از بخش نظرات است.

بسیاری از وبلاگ نویسان (و ما از جمله وبلاگ نویسی در سایت هایی مانند YouTube) نیز خوانندگان خود را دعوت می کنیم تا سوالی بپرسند یا نظرات ، داستان ها و ایده های خود را در بخش نظرات اضافه کنند. سؤالات اغلب توسط پوستر اصلی به آنها پاسخ داده می شود ، و بیشتر وبلاگ نویسان سعی می کنند به هر نظری پاسخ دهند ، اما اغلب برخی از بهترین پاسخ ها از سوی خوانندگان دیگر حاصل می شود. و این جایی است که شما وارد می شوید.

اول از همه ، اگر توجه کنید که اطلاعاتی وجود ندارد یا در این مقاله خیلی خوب گزارش نشده است ، می توانید با ارائه آن اطلاعات ، یک نظر پیشنهادی ارائه دهید. و با خواندن سؤالات سایر خوانندگان ، می توانید فرصت هایی برای ارائه پاسخ نیز پیدا کنید.

گاهی اوقات ، می فهمید که پاسخی که خواننده دیگر به دنبال آن است ، برای ارسال به عنوان نظر خیلی طولانی است. از این فرصت ها برای ارائه یک پاسخ خلاصه استفاده کنید و به پیوند مقاله خود پایان دهید.

تالار گفتمان دیگری مانند: Google Groups و همچنین گزینه های خاص صنعت (یا حتی محصول) مکان دیگری است که عمومی به آن روی می آورد. اینها تقریباً همان فرصتی را می دهند که در بخش نظرات وبلاگ وجود دارد.

5- امتحانات


همه شرکت ها ، بزرگ و کوچک ، دوست دارند توصیفاتی را که از طرف مشتری دریافت کرده اند نشان دهند. در واقع ، توجه خواهید کرد که اکثر سایت های تجاری چند توصیف برگزیده را در صفحه اصلی خود به نمایش می گذارند ، و تعداد معدودی صفحات کامل را به بررسی مشتری (که همیشه به صفحه اصلی پیوند دارند - اختصاص می دهند. معمولاً چیزی مانند "داستانهای موفقیت مشتری"). در اینجا نمونه ای از صفحه توصیفی به نظر می رسد.

بنابراین چگونه می توانید این امر را به روشی آسان برای کسب لینک های با کیفیت برای سایت خود تبدیل کنید؟ اولین قدم این است که بنشینید و لیستی از محصولات و خدماتی را که اخیراً از آنها استفاده کرده اید تهیه کنید. یک قانون خوب این است که به کسانی فکر کنید که شش ماه گذشته مرتباً از آن ها استفاده کرده اید (یا استفاده از آنها را شروع کرده اید). این می تواند مدتی طول بکشد ، و به احتمال زیاد یک روند در حال انجام است ، اما طولانی ترین بخش این روش است.

در مرحله بعد می خواهید ببینید که آیا سایت های آنها دارای صفحه توصیفی هستند یا خیر. در صورت انجام این کار ، چند لحظه را صرف نوشتن یک بررسی کوتاه و مثبت از تجربه خود با استفاده از محصول یا خدمات کرده و به آنها برسید. اکثر سایت ها دارای ویژگی بازخورد هستند یا یک حساب ایمیل برای توصیفات در صفحه تماس با آنها درج می شود.

و همین حتی لازم نیست که بخواهید پیوندی بخواهید زیرا تقریباً هر بار که به طور خودکار آن را درج خواهید کرد - فقط برای اثبات این که شما یک فرد واقعی هستید. حتما ذکر کنید که آنها مجاز به استفاده از توضیحات شما در صفحه اصلی خود هستند ، زیرا در اینجا لینک شما بیشترین میزان مواجهه را دریافت می کند.

6. بررسی های بلاگ


توصیفات موجود در سایتهای دیگر راهی عالی برای تولید بک لینک است ، اما گزینه ای به همان اندازه مناسب نیز وجود دارد که اجازه می دهد تا توصیفات مربوط به محصول یا خدمات شما منبع پشتیبان سایت شما باشد.

چطور؟ با ارائه آن به وبلاگ نویسان در صنعت شما بصورت رایگان. در حالی که این دقیقاً یک وسیله رایگان برای ایجاد بک لینک نیست ، هزینه بسیار کم است و نتایج باید خودشان به سرعت پرداخت کنند.

بنابراین آنچه شما می خواهید انجام دهید جستجو برای وبلاگ نویسان است که بررسی هایی را برای محصولات و خدمات صنعت شما ارائه می دهند. قبل از حرکت به مرحله بعدی ، نتایج را به رسمی ترین نتایج باریک کنید.

اینجاست که می خواهید پیشنهاد دهید. این راهنما را دنبال کنید:

با سلام و احوالپرسی شروع کنید و یادآوری کنید که وقتی پست آنها را پیدا کردید به دنبال مقالاتی در مورد موضوع خود می گردید. آنها را در مورد محتوای خود تعریف کنید و سپس به آنها بگویید که شما محصولی یا خدماتی را ارائه می دهید که با موضوع مطابقت داشته باشد. آنچه را که معمولاً شارژ می کنید ذکر کنید و سپس بگویید که مایلید آن را رایگان به آنها ارائه دهید. در عوض همه شما می خواهید این باشد که آنها در وبلاگ خود یادداشتی راجع به شغل خود ذکر کنند یا احتمالاً یک بررسی انجام دهند.

اگر علاقه مند باشند ، دوباره به شما بازخواهند گشت. نکته ای که باید از آن آگاه باشید اینست که این روش تضمین نمی کند که هر بار کار کند زیرا نمی توانید وبلاگ نویسان را مجبور کنید یک بررسی مثبت بنویسند - شما با حسن نیت به آنها دسترسی پیدا می کنید. شما می خواهید در نحوه تماس با آنها نیز بسیار محتاط باشید زیرا صراحتاً درخواست پیوند (یا حتی بررسی) نقض دستورالعملهای Webmaster Google است.

7. روش مرد در حال حرکت


روش Moving Man یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد لینک های با کیفیت بالا به وب سایت شما از منابع معتبر است. بعضی اوقات ، یک شرکت بزرگ یا ارائه دهنده خدمات از تجارت خارج می شود. این روند ممکن است به هر دلیلی از جمله سیاست داخلی یا مدیریت بد اتفاق بیفتد. بعضی اوقات نام شرکت با بنیانگذار در ارتباط است و بعد از بازنشستگی یا گذراندن دوره ، تجارت متوقف می شود.

با این حال آنها عملیاتی بودند ، اما آنها محتوای با کیفیت را در سایت خود ارائه دادند ، که باعث ایجاد بک لینک های زیادی از وب سایت های دیگر شد. معمولاً ، این سایتها نیز خاموش هستند ، و نام دامنه تجدید نمی شود ، اما برخی از شرکت ها (در درجه اول کارشناسان برجسته شناخته شده) نام دامنه خود را چند سال قبل ثبت کرده اند. هنگامی که تجارت شایع می شود ، سایت بصورت آنلاین می ماند ، اما معمولاً محتوا حذف می شود. این بدان معنی است که پیوندهایی که ساخته اند همچنان کار خواهد کرد ، اما کاربران را به صفحات خالی هدایت می کند.

در بعضی مواقع ، محتوای سایت بصورت آنلاین می ماند اما دیگر به روز نمی شود.

برای یافتن مثال ، باید سایتهای معتبری پیدا کنید که پیوندهای زیادی به صفحات دیگر دارند. با استفاده از Domain Hunter Plus می توانید ببینید که کدام یک از این پیوندها به سایتهایی منجر می شوند که صفحات خالی را بارگیری می کنند. در مرحله بعد ، از برنامه ای مانند Ahrefs استفاده می کنید تا لیستی از تمام بک لینک های مربوط به آن سایت را بارگیری کنید.

این جایی است که شما شروع به تولید بک لینک به سایت خود می کنید. اگر به محتوا دسترسی پیدا کرده اید که همان تقاضا را دارد که سایت defunct قبلاً از آن استفاده کرده است ، می توانید به سایت هایی که دارای لینک های برگشتی برای آنهاست برسید و به آنها بگویید که این لینک دیگر به درستی کار نمی کند زیرا سایت دیگر حذف شده است . به عنوان جایگزینی برای سایت خود به آنها پیشنهاد دهید و احتمالاً یک بک لینک با کیفیت به شما تعلق می گیرد.

8. پیوندهای گوناگون


این تکنیک بسیار شبیه به روش Moving Man است ، به جز اینکه به دنبال پیوندهایی با صفحه های قدیمی یا خالی باشید که به دنبال پیوندهایی هستید که خطای 404 را دارند. اگر شما هر زمان را در اینترنت صرف کرده اید ، شانس زیاد است که حداقل یک بار چند بار خطای 404 را پیدا کرده باشید. هنگامی که یک سایت به طور کامل حذف شده است ، لینک های موجود در سایت های دیگر به خطای 404 منجر می شوند. ما اینها را "پیوندهای شکسته" می نامیم و آنها خبر بدی برای SEO در سایتی هستند که میزبان آنهاست.

یک بار دیگر ، می خواهید صفحات منبع برای صنعت خود را پیدا کنید و آنها را برای لینک های خراب بررسی کنید. ما انتظار نداریم از هر پیوند به امید پیدا کردن یک لینک کلیک کنید ، فقط از یک برنامه افزودنی مرورگر مانند Check My Links برای Chrome استفاده کنید. پیوندهای شکسته به رنگ قرمز برجسته خواهند شد و یافتن آنها در یک نگاه آسان خواهد بود.

حرکت بعدی شما همان روش Moving Man Method است. شما می خواهید یک ایمیل برای صاحب سایت صفحه منبع ارسال کنید تا آنها را از لینک خراب شده مطلع کنید ، مطمئن شوید که دقیقاً به آنها می گوید URL خراب چیست و همچنین در کدام صفحه در این لینک پیدا شده است. برای این کار ، ممکن است بخواهید متن لنگر مورد استفاده آنها ، و همچنین نشانی اینترنتی صفحه حاوی پیوند شکسته را درج کنید.

یک بار دیگر ، آنها را به صورت دوستانه به آنها اطلاع خواهید داد که سایت شما دارای مطالب مرتبط است که همان موضوع را پوشش می دهد. برای جایگزینی پیوند شکسته ، پیوندی به صفحات خود ارائه دهید و در بیشتر موارد ، خودتان یک بک لینک جدید بدست آورده اید.

9. اعلام لینک


بعضی اوقات ، تجارت یا مارک تجاری شما بدون پیوند به سایت شما به صورت آنلاین ذکر می شود. این مرحله معمولاً به دلیل خطای انسانی است ، اما خبر خوب برای شما این است که می تواند منبع جدیدی از بک لینک باشد.

احیای لینک ساده اما بسیار قدرتمند است. معمولاً می فهمید که شخصی از شما در وبلاگ خود نام برده است زیرا یکی از محصولات یا خدمات شما را دوست دارد. این پست در بعضی موارد همیشه بررسی نمی باشد ، در بعضی موارد ، آنها مارک تجاری یا تجارت شما را به عنوان بخشی از روایت بزرگتر آورده اند.

تنها کاری که باید برای یافتن این موارد ذکر کنید استفاده از ابزاری مانند BuzzSumo است که هر بار شخصی درباره شما می نویسد یک هشدار محتوا ایجاد می کند. بیشتر اوقات ، متوجه خواهید شد که آنها قبلاً پیوندی را به سایت شما درج کرده اند که خبر بسیار خوبی است ، اما گاهی اوقات پیوند از دست نمی رود.

به جای اینکه در آنجا بنشینند و آرزو کنند پیوندی را اضافه کنند ، برای آنها ایمیل بفرستید! از آنها بخاطر ذکر مشاغلتان در مقاله خود تشکر می کنیم (نکته جایزه: این به شما کمک می کند تا پست را تعریف کنید) و از آنها بپرسید که آیا آنها می خواهند لینک به سایت شما اضافه کنند یا خیر. ذکر کنید که این می تواند به خوانندگان آنها کمک کند تا در صورت تمایل شما را پیدا کنند.

اصرار نکنید که پیوند اضافه شود. درخواست دوستانه خود را مطرح کنید ، تشکرهای خود را تکرار کنید و قبل از امضا کردن از آنها آرزو کنید. تقریباً در هر زمان ، پاسخ مثبتی خواهید گرفت و یک بک لینک جدید بدست می آورید.

بعضی اوقات ، بازآفرینی پیوند برخی از قدرتمندترین بک لینک ها را به شما منتقل می کند ، و اگر به راهنمای ما مراجعه می کنید که چگونه می توانید در مورد درخواست پیوند اقدام کنید ، حتماً می یابید که آنها در آینده دوباره به آنها اشاره مثبت می کنند - این بار با پیوند قبلاً اضافه شده است.

10. سایت های هک شده


با تشکر از سریال هایی مانند آقای Robot و فیلم هایی مانند Blackhat (2015) ، بیشتر و بیشتر مردم از چگونگی هک شدن وب سایت ها مطلع می شوند. اخیراً ، حملات باج افزار باعث وحشت کاملاً قانونی در سراسر جهان شده است.

اما روزانه هزاران سایت به شیوه ای بسیار ظریف تر هک می شوند. برخی از هک ها باعث می شوند سایت شما اسپم کردن ایمیل هایی را که نمی توانید در صندوق پستی خود بیابید ، شروع کنید یا صفحات اضافه یا تبلیغاتی را برای فروش و فروش داروهای نسخه ای اضافه کنید.

وقتی سایتی برای اضافه کردن صفحات بی سر و صدا هک شده است ، برای صاحب سایت بسیار جالب نیست - به ویژه به دلیل این که آنها به احتمال زیاد خودشان متوجه آن نمی شوند ، مگر اینکه مرتباً مراقب آنها باشند. اما اگر می توانید سایت های هک شده در صنعت خود پیدا کنید ، می توانید آن را به فرصتی برای بک لینک تبدیل کنید.

برای یافتن چنین سایتهایی ، تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از رشته جستجوگرهای کلیدی: کلمات کلیدی + کلمه کلیدی است. اینورل: تناسب اندام + "ویاگرا" نمونه بارز نحوه یافتن صفحات هک در صنعت تناسب اندام است.

در مرحله بعد ، به صاحب سایت می خواهید در مورد این صفحه اطلاعاتی بدست آورید ، و پیوندی را برای آن فراهم کنید تا بتوانند به سرعت هک موجود در باطن سازنده سایت یا سیستم مدیریت محتوا خود را پیدا کرده و از شر آن خلاص شوند. گاهی اوقات ، به عنوان یک نشان قدردانی ، از شما سؤال می کنند که آیا راهی وجود دارد که بتواند به شما بازپرداخت کند یا خیر. اینجاست که شما به این نکته اشاره می کنید که اخیراً مقاله ای را منتشر کرده اید که ممکن است به آنها علاقه مند باشند ، و از آنها می پرسند که آیا فکر می کنند که آیا می خواهید پیوندی را از یکی از صفحات عالی رتبه خود اضافه کنید. به همین سادگی!

11. وب سایت های ویژه وب سایت


یک راه عالی برای نه تنها ایجاد بک لینک ، بلکه همچنین دریافت چگونگی بهبود تجربه کاربر سایت ، ارسال وب سایت شما به یکی از سایتهای بازخورد بسیار و زیاد است.

اینها به گونه ای طراحی شده اند که به صاحبان سایت کمک می کند تا از طرح سایت و تبدیل آنها از پتانسیل سایت خود نهایت استفاده را ببرند. مطمئناً تکنیک های ارزیابی قابلیت استفاده نیز یک روش عالی برای انجام این کار هستند ، و مطمئناً ما توصیه می کنیم حداقل یک بار در سال (و مخصوصاً وقتی که اخیراً راه اندازی شده اید یا قصد طراحی مجدد را دارید) یک بار انجام دهید. اما اینها اغلب منجر به ایجاد بک لینک نمی شوند ، بنابراین وقتی می توان به دو پرنده با یک سنگ ضربه زد - بهبود UX شما و همچنین سایتهای بازخورد وب سایت شما.

تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری در یک یا چند از این سایت ها و سپس ارسال سایت خود برای بررسی است. کمی توضیح دهید که چگونه فکر می کنید یا می خواهید آن را بهبود ببخشید ، و این همان است!

بهترین سایتهای بازخورد وب سایت بطور خودکار بک لینک به سایت شما اضافه می کنند. به نظر می رسد که این یک ویژگی بارز است ، زیرا به همکاران کمک می کند تا سایت شما را به راحتی پیدا کنند ، اما برخی از این سیستم عامل ها ذاتاً پیوند را اضافه نمی کنند.

بنابراین اگر به دنبال یک سایت بازخورد عالی هستید که بطور خودکار پیوندی را برای شما ایجاد می کند ، اینها برخی از معتبرترین رتبه بندی ها هستند.

BounceApp.com
SuggestionBox.com
VWO.com

12. با هم مشورت کنید


مصاحبه های آنلاین اخیراً به یک روند محبوب تبدیل شده است ، و آنها راهی آسان برای کسب برخی از لینک های اینترنتی ارائه می دهند. برای تبدیل شدن به یک مرجع در صنعت یا طاقچه خود ، زمان لازم است ، اما وقتی پیدا کنید ، دعوت های مصاحبه زیادی دریافت خواهید کرد. تا آن زمان ، باید اولین قدم را برای یافتن فرصت مصاحبه بردارید.

یک راه برای حل این مسئله این است که در جستجوی وب سایت ها - به خصوص وبلاگ ها ، و حتی وبلاگ ها - مصاحبه های آنلاین باشید. لازم نیست روی طاقچه های خاص خود متمرکز شوید ، اما در این حالت ، شما باید لیست را به مواردی محدود کنید که طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد. شما وقت خود را برای تلاش برای مصاحبه در سایتی که به هیچ وجه به صنعت شما ربطی ندارد ، هدر می دهید و حتی اگر (به طرز معجزه آسایی) یکی از آنها را انجام دهید ، بک لینک نمی خواهد کار زیادی را برای شما انجام دهد. رتبه بندی SERP.

پس از یافتن یک سایت مرتبط ، به آنها یک ایمیل دوستانه برای آنها ارسال کنید و به آنها بگویید که مایلید در پروژه آنها شرکت کنید. همیشه حتماً مروری بر نوع دانش شما می توانید به عنوان سهم ارائه دهید. این کمی شبیه به ارسال مهمان و تهیه منابع از طریق HARO است ، اما به عنوان ترکیبی از این دو - شما یک منبع اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهید که شخص دیگری به محتوا برای سایت خود ترجمه کند.

گزینه دیگر دسترسی به انتشارات آنلاین که در مجاورت شما هستند ، و به آنها اطلاع دهید که اخیراً راه اندازی کرده اید. از آنها بپرسید که آیا آنها علاقه مندند مقاله ای را در مورد مشاغل محلی انجام دهند ، و پیشنهاد دهند که یکی از مصاحبه شوندگان باشد. از هر روش دیگری استفاده می کنید ، به شما تضمین می کند با گذشت زمان چند بک لینک به دست آورید.

13. GOOGLE +


اگر قبلاً حساب نمایه Google+ ایجاد نکرده اید ، توصیه می کنیم این کار را انجام دهید ، زیرا این یک راه آسان برای ایجاد بک لینک به سایت شماست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به صورت رایگان ثبت نام کنید ، در بخش معرفی یک پیوند به سایت خود اضافه کنید و تعامل با سایر کاربران Google+ را شروع کنید. هرچه مدت زمان بیشتری برای برقراری ارتباط و اشتراک گذاری صرف کنید ، میزان بک لینک شما برای سایت شما بیشتر خواهد شد ، بنابراین مانند همه شیوه های سئو ، این روند طولانی مدت و طولانی خواهد بود. با گذشت زمان ، شما از طریق نمایه Google+ خود بیشتر مراجعه می کنید و آن را به بک لینک به طور فزاینده ای تبدیل می کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید اینست که شما باید از Google+ خارج شوید تا بتوانید پیوند را به عنوان پیوند مشاهده کنید ، در غیر اینصورت به عنوان یک dofollow شناخته می شود. کمی عجیب است ، اما وقتی وارد سیستم شده اید ، پیوند به عنوان نام خانوادگی نشان داده می شود ، به این معنی که بک لینک وجود دارد و در پروفایل شما وجود دارد ، اما به عنوان پیوند نشان نمی دهد و نمی توان روی آنها کلیک کرد تا کاربران را تغییر مسیر دهید.

این بدان معنی نیست که شما نباید آن را اضافه کنید. کاربرانی که وقتی نمایه شما را پیدا می کنند وارد سیستم نمی شوند - اگر برای مثال در SERP ظاهر شود - بنابراین این لینک را می بینند و امیدوارم که آن را دنبال کنند. علاوه بر این ، داشتن آن بک لینک در دسترس به موتورهای جستجوگر کمک می کند (بدیهی است که گوگل ، اما بینگ و یاهو نیز آن را انتخاب می کنند) برای فهرست بندی سایت شما و بهبود رتبه SERP شما.

14. رسانه های اجتماعی


این چیزی است که به بخش فوق در Google+ اضافه شده است ، که احساس کردیم سزاوار توجه آن است. سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می توانند به همان اندازه یک بستر مهم برای تولید لینک های بک لینک برای سایت شما و تبلیغ مطالب شما باشند. در واقع ، این گزینه بسیار پایدار و پر کاربرد است که افراد از داشتن مدیران بازاریابی رسانه های اجتماعی ، حرفه ای ساخته اند.

لازم نیست هنگام شروع کار یکی را استخدام کنید زیرا باید بدون هیچ مشکلی بتوانید سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود را اجرا کنید ، اما در دراز مدت ، احتمالاً به یک مورد نیز متوسل می شوید.

چگونه کار می کند این است: شما یک صفحه فیس بوک برای کسب و کار خود ایجاد می کنید ، جایی که می توانید با کاربران ارتباط برقرار کنید ، شرکت خود را ارتقاء داده و محتوای خود را به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید مطالب خود را از سایتهای دیگر به اشتراک بگذارید ، و آنها معمولاً این مورد را برمی گردانند. دنبال کنندگان شما می توانند به روزرسانی منظم درباره محتوای جدید ، محصولات و تبلیغات را دریافت کنند ، و می توانند پست های شما را با دوستان خود به اشتراک بگذارند تا ایجاد جلوه ای از فرصت های بک لینک را ایجاد کنند.

همین مورد را می توان برای توییتر نیز گفت ، که قبلاً به عنوان یک بستر عالی برای یافتن فرصت برای ارسال مهمان در سایت های دیگر ذکر کردیم. یکی دیگر از روندهای محبوب (بیشتر برای مشاغل گرا با محوریت محصول ، گرچه ارائه دهندگان خدمات باید در یافتن راه هایی برای استفاده از این پلتفرم نیز توجه داشته باشند) اینستاگرام است که به شما امکان می دهد تا مارک خود را ارتقاء داده و کمپین های تبلیغاتی مانند مسابقات با طیف گسترده ای از پیروان را به اشتراک بگذارید.

15. محتوای کیفی را ایجاد کنید


برای ایجاد بک لینک در رسانه های اجتماعی ، از طریق ارسال مهمان و تقریباً بیشتر روش هایی که ما به آنها اشاره کردیم ، باید محتوای سایت با کیفیت داشته باشید. مطمئناً اگر سایت شما محتوای با کیفیت را ارائه نمی دهد ، نمی توانید از روش پیوند شکسته با موفقیت استفاده کنید!

و حقیقتاً ، داشتن محتوای با کیفیت باعث می شود که سایر سایت ها و به خصوص وبلاگ نویسان ، بدون نیاز به اولویت یافتن به آنها ، به سایت شما مراجعه کنند. سایر افراد در صنعت شما وب سایت های دیگری مانند شما را دنبال می کنند ، بنابراین برای به دست آوردن یک بک لینک از آنها ، باید مطمئن شوید که شایسته یكی از آنها هستید.

نیازی به گفتن نیست ، شما می خواهید محتوای شما بی نظیر باشد ، بلکه می خواهید یک تجربه واقعاً منحصر به فرد (معروف به داشتن ارزش بی نظیری) ارائه دهید. اکثر صفحات آنلاین منحصر به فرد هستند و بسیاری از آنها حاوی اطلاعات ارزشمندی هستند ، اما تعداد کمی از آنها می توانند ارزش واقعا بی نظیری را ارائه دهند. برای این کار ، شما باید محتوا را ارائه دهید که تجربه کاربر شما را به گونه ای افزایش می دهد که هیچ صفحه وب سایت دیگری انجام نمی دهد.

این امر در ایجاد سهام رسانه های اجتماعی و سایر بک لینک ها ضروری است. محتوای شما یکی از معدود روش هایی است که می توانید احتمال بدست آوردن بک لینک را به طور مستقیم کنترل کنید.

آنچه ما پیشنهاد می کنیم این است که قبل از ایجاد صفحه ، خود را به عنوان شخصی که از وب سایت شما بازدید می کند تصور کنید. نوع صفحه ای را به شما نشان دهید که فقط خواسته های شما را برآورده نمی کند (که ستون فقرات محتوای خوب است) ، بلکه با بیشتر آنچه در حال حاضر آنلاین پیدا می کنید متفاوت است.
هنگامی که آن تصویر را در سر خود دارید ، باید بنشینید و آنرا ایجاد کنید ، منتشر کنید و سپس آن را تبلیغ کنید.

16. جاسوسی از رقبای خود


برای کمک به شما در ایجاد محتوای خوب که باعث به دست آوردن لینک های سایت شما می شود ، می خواهید از رقبای خود جاسوسی کنید. چرا؟ از آنجا که احتمال این وجود دارد که آنها محتوای خوبی داشته باشند که از قبل رتبه خوبی دارند و پیوندهای زیادی ایجاد کرده اند.

ساده ترین راه برای انجام این کار ، دنبال کردن صفحات آنها در رسانه های اجتماعی است زیرا این جایی است که آنها بارورترین و مرتبط ترین محتوای خود را به اشتراک می گذارند. دسترسی به این محتوا در بخش بعدی ما ، روش آسمان خراش ، به شکلی بزرگ بازی خواهد شد ، اما از راه های دیگر نیز مهم است. دانستن اینکه چه رقبای شما روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود انجام می دهند ، به شما ایده ای در مورد نوع افراد و شرکت هایی که از آنها پیروی می کنند ، می دهد تا افرادی که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید و به بازار عرضه کنید. نه تنها این ، بلکه شما قادر خواهید بود با روشهای بازاریابی که از آنها استفاده می کنید برای به دست آوردن بک لینک ، اطلاعاتی را که می توانید با نام تجاری خود استفاده کنید ، در تماس باشید.

بنابراین آنچه شما می خواهید انجام دهید این است که نه تنها آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید بلکه به هر خبرنامه ای که ارسال می کنید نیز عضو شوید. Google Alerts یک روش عالی دیگر برای دریافت اعلان در مورد ارسال محتوای جدید در سایتشان است.

یکی از ابزارهای مورد علاقه ما برای کشف زمان و چگونه رقبای شما پیوندهایی ایجاد می کنند ، Monitor Backlinks است. این بینش مستقیم شما را از تکنیک هایی که می توانید برای کسب بک لینک در همان صنعت استفاده کنید ، به شما می دهد: سایتهای خاصی که باید برای انجام پست های مهمان برای شما ، وبلاگ نویسان که می توانید از آنها بخواهید بررسی کنید ، و تقریباً هر روش دیگری که ذکر کردیم.

17. روش SKYSCRAPER


Skyscraper Method ابزاری بسیار کارآمد برای تولید محتوا است که نه تنها از کیفیت بالایی برخوردار است بلکه در صورت انجام صحیح نیز به شما در ایجاد صفحات منحصر به فرد با ارزش کمک خواهد کرد که مطمئناً از سایتهای معتبر برای شما بک لینک استفاده می کنند. و بهترین بخش این است که ، شما نیازی به هزینه کردن برای یافتن منابع یا تهیه محتوا ندارید!

ما اولین مرحله از این فرآیند سه مرحله ای را توضیح داده ایم: جاسوسی از رقبای شما برای اینکه بدانند چه محتوا به خوبی رتبه بندی می شود و بیشترین بک لینک ایجاد می کند. در بخش قبلی خود ، ما به برخی از ابزارها برای یافتن اینكه این بك لینکها در كجا و چگونه ساخته می شود ، اشاره كردیم ، بنابراین ما در اینجا خودمان را تکرار نمی كنیم. کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که به شما بگوییم با این محتوا چه کار دیگری می توانید انجام دهید.

این مرحله دوم روش Skyscraper است: با استفاده از پایه و اساس مطالب موجود برای ایجاد خود. کاری که شما نمی خواهید انجام دهید این است که آن را مجددا بازنویسی کنید ، زیرا در این صورت احتمالاً نمی توانید بک لینک های اضافی کسب کنید یا مرحله سوم را اجرا کنید (که ما در یک لحظه به آن خواهیم رسید). به یاد داشته باشید محتوائی که اکنون انتخاب کرده اید به معنای خدمت به عنوان پایه و اساس و نه یک چارچوب است.

بر این اساس ، شما می خواهید همان اطلاعات را به روشی جدید و بهتر ارائه دهید و از همه مهمتر به آن بیفزایید. منابع جدید ، اطلاعات جدید و مبهم را پیدا کنید ، روشهای جدیدی را برای آگاهی دادن به خوانندگان خود در مورد چیزی که رقبای شما در مورد آن صحبت می کنند ، پیدا کنید. شما به دنبال گسترش مطالب موجود هستید ، بنابراین اگر (به عنوان مثال) رقبای شما مقاله برتر را در ده محصول برتر دارند ، به خوانندگان خود گزینه دیگری را ارائه دهید که در رده پانزدهم برتر قرار بگیرد.

در آخر ، شما می خواهید نسخه بهبود یافته خود را از مطالب تبلیغ کنید. یک بار دیگر ، این مورد تا حدی در بخش قبلی ما پوشانده شده است: پیگیری فرصتهایی که متوجه شدید رقبا برای تولید پیوند استفاده می کنید.

18. لیست


سه راه اصلی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد محتوا استفاده کنید که به خوبی رتبه بندی شده و از لحاظ چگونگی ارائه اطلاعات ، لینک های بک لینک ایجاد می کنند و اولین مورد از آنها ایجاد محتوا به صورت لیست است.

در ابتدا کمی عجیب به نظر می رسد ، اما مردم عاشق لیست های طولانی از اطلاعات هستند. به عنوان مثال ، مقالات زیادی به صورت آنلاین وجود دارد که تنها ده راه اول برای ساخت بک لینک را در اختیار شما قرار می دهد ، و این موارد شامل گزینه های مختلفی است که هزینه شما را به همراه خواهد داشت (مانند ارائه بورس تحصیلی و کمک مالی به خیرین). حتی برخی از معتبرترین سایتهای سئو با کمتر از بیست متوقف شدند.

با اجرای دو مرحله اول از روش آسمان خراش و ترکیب آن با این روش ، ما توانستیم مقاله ای را ارائه دهیم که در آن 25 تکنیک ذکر شده است. و دلایل انجام این کار ساده است: وقتی لیست طولانی تری ایجاد می کنید ، می توانید کامل تر باشید و گزینه های بیشتری را نیز پوشش دهید. همین موضوع صادق است بدون توجه به موضوع شما!

ایجاد لیست طولانی تر به عنوان ابزاری برای استفاده از روش Skyscraper همچنین به معنای ایجاد محتوای طولانی تر است. بسیاری از اسامی برتر در SEO می گویند که محتوای طولانی تر برای بک لینک ها مناسب است زیرا فضای کافی برای جزئیات را در اختیار دارید.

قالب لیست یک روش عالی برای انجام این کار است زیرا به طور خودکار محتوای شما را به بخش هایی با خواندن آسان تقسیم می کند ، که بعنوان سنگ های پله ای برای خوانندگان عمل می کنند.

19. اطلاعات نگارش


اینفوگرافیک روند جدید داغ در SEO است و به طور کلی آنها علاوه بر مطالب شما فوق العاده هستند. در حقیقت ، با توجه به اینکه چه تعداد از متخصصان سئو استفاده از اینفوگرافیک ها را ترویج می کنند ، تعجب آور است که چگونه معدود افراد در استراتژی های آنلاین خود آنها را پیاده سازی می کنند!

این احتمالاً به این دلیل است که اکثر مردم فکر می کنند که ساختن آن گران است ، اما اینگونه نیست. با استفاده از سایتهایی مانند UpWork (قبلاً Elance-oDesk) ، می توانید به راحتی طراح گرافیکی با تجربه اینفوگرافیک برای نرخ های جدی مقرون به صرفه پیدا کنید. و در حالی که همیشه بهتر است کسی را پیدا کنید که قبلاً اینفوگرافیک انجام داده باشد ، لازم نیست در تجربه ما یک الزام باشد. محتوای متنی از طراحی مهمتر است.

اینفوگرافیک ها اطلاعات را به روشی زیبایی شناختی ارائه می دهند که مطمئناً به صورت آنلاین سهام را تولید می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که این ایده را در ذهن داشته باشید ، اطلاعات کوتاه و مختصر از اطلاعات بنویسید (روش لیست دوباره وجود دارد!) و یک طراح را استخدام کنید تا آن را زنده کند. اگر ترجیح می دهید ، حتی می توانید خودتان این کار را با ابزاری مانند Piktochart انجام دهید (به همین دلیل ما توانسته ایم اینفوگرافیک را در لیست روشهای رایگان برای ساخت بک لینک قرار دهیم).

در مرحله بعد ، می خواهید اینفوگرافیک خود را در رسانه های اجتماعی و مهمتر از همه در سایت هایی مانند Visual.ly ، DailyInfoGraphic.com و AmazingInfoGraphics.com به اشتراک بگذارید.

آخرین (اما قطعاً کم اهمیت) ، شما همچنین باید اینفوگرافیک خود را به عنوان یک پست مهمان به وبلاگ نویسان مستقر در صنعت خود ارائه دهید. هنگامی که به طور صحیح به بازار عرضه شود ، یک اینفوگرافیک واحد امکان تولید بیش از 100 بک لینک را دارد!

20. AUDIO


یکی دیگر از راه حل های عمده نادیده گرفته شده برای ایجاد بک لینک ، ایجاد پرونده های صوتی است. اگر کارهایی را انجام دهید که انجام دهید ، مطمئناً اگر شما سمعی را انتخاب کنید که مربوط به صنعت شما باشد ، بهتر خواهد شد.

یک ایده بسیار جالب این است که خودتان (یا شخص دیگری) را با خواندن مطالب خود با صدای بلند ضبط کنید و پرونده را در صفحه مربوطه جاسازی کنید. دلیل این امر این است که بسیاری از افراد وقتی می توانند آن را بشنوند ، چه به جای و حتی هنگام خواندن ، اطلاعات را بهتر جذب کنند.

دلیل دیگری که باعث افزایش بازدید صفحه شما می شود این است که ، برای کاربرانی که دچار دیسکسکسی هستند ، ارسال های طولانی می تواند دلهره آور باشد ، به خصوص هنگامی که اصطلاحات فنی را در بر می گیرد. بسیاری از آنها از برنامه های کمک کننده متن به گفتار مانند NaturalReader استفاده می کنند ، اما برخی از این گزینه های نرم افزاری کاربران را ملزم به بارگذاری متن در یک سند می کنند.

متن طولانی تر بالاتر است ، اما شما نمی خواهید بازدید کنندگان بالقوه سایت خود را از دست دهید زیرا آنها باید محتوای شما را در یک سند Microsoft Word کپی کرده و سپس پرونده را در برنامه کمکی خود بارگذاری کنند تا از طریق کل مقاله دریافت شود. اگرچه ارائه گزینه صوتی دقیقاً تبعیض نیست ، خوب است که روند ساخت نسخه های صوتی مطالب خود را برای کسانی که به آنها نیاز دارید ، شروع کنید. همانطور که احتمالاً حدس می زنید ، این همچنین یک روش عالی برای ارائه مطالب با ارزش کیفیت است.

Vocaroo یک ابزار آنلاین عالی است که می توانید از آن برای انجام ضبط صدا از طریق مرورگر خود استفاده کنید ، و می توانید فایل را با فرمت mp3 بارگیری کنید تا در سایت خود جاسازی شود. برای کمک به شما در ایجاد بک لینک ، می توانید فایل ها را در سایت های اشتراک صوتی بارگذاری کنید.

21. صفحات منبع انرژی .EDU


این یک واقعیت شناخته شده در SEO است که پیوندها از سایتهای .edu همیشه برای افزایش رتبه شما و ایجاد ترافیک زیادی برای سایت شما تضمین می شود. بسیاری از صاحبان سایت احساس می کنند که کسب یک پیوند .edu بعدی غیر ممکن است ، اما اینگونه نیست. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که چیزی را ارائه دهید که دانشگاهها بخواهند به آن پیوند دهند ، بسیار ساده تر از آنچه فکر می کنند اکثر مردم.

یکی از راه های انجام این کار ، ارائه بورس تحصیلی است. اگرچه این یک وسیله خارق العاده برای درآمدزایی از بک گراندهای .edu است ، اما این شامل یک مقدار عادلانه پول نیز می شود - چیزی که لزوماً هنگام شروع آن را ندارید.

خوشبختانه برای شما ، راه دیگری برای ساختن پیوندهای .edu بصورت رایگان وجود دارد. بیشتر دانشگاه ها دارای یک صفحه منبع برای استفاده دانشجویان و عموم خود هستند. این صفحات پر از پیوندهایی به وب سایتهایی هستند که مطالب مربوط به دانشجویان و اعضای هیئت علمی خود را منتشر می کنند تا به آنها مراجعه کنند. پیوندها طبقه بندی می شوند و معمولاً به ترتیب حروف الفبا طبقه بندی می شوند تا به هیچ وجه ترجیحی به لینک داده نشود.

آنچه می خواهید انجام دهید این است که این صفحات مرجع را پیدا کنید و پستی را در صفحه خود بیابید که به بهترین وجه مطابق با آنچه قبلاً ذکر شده اند باشد. برای معرفی سایت خود از طریق ایمیل به مدیر وب سایت مراجعه کرده و منابع خود را با روشی دوستانه ذکر کنید. پیشنهاد دهید (اما اصرار نکنید) که پست شما می تواند علاوه بر ارزشمندی در صفحه مرجع آنها باشد.

آماده ارسال تعداد زیادی از این ایمیل ها باشید و فقط 5-10٪ نتیجه بک لینک داشته باشید ، اما همچنین به یاد داشته باشید که حتی یک پیوند .edu می تواند (و خواهد داشت) در SEO خود تفاوت اساسی ایجاد کند.

22. نمایندگان بلوک


جمع کنندگان وبلاگ سایت هایی مانند Alltop هستند که لیستی از وبلاگ های با کیفیت در صنایع مختلف را در اختیار دارند. این جمع کننده می تواند روشی عالی و آسان برای ایجاد بک لینک به سایت شما بصورت رایگان باشد ، و به دلیل اینکه آنها معتبر هستند ، این لینک به تنهایی برای SEO شما مناسب خواهد بود. سایت های جمع کننده دنبال کننده های زیادی نیز دارند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که بک گراندهایی که روی آنها ساخته اید باعث ایجاد میزان نسبتاً خوبی از ترافیک نیز خواهد شد.

برای به دست آوردن یک dofollow در هر یک از این سایتها ، چهار مرحله آسان وجود دارد:

برای ثبت نام در حساب کاربری رایگان با سایت جمع کننده ثبت نام کنید
سایت خود را به عنوان پیشنهادی برای لیست آنها ارسال کنید
شما تعدادی کد HTML را که باید به سایت خود اضافه کنید دریافت خواهید کرد تا آنها بتوانند ارسال را تأیید کنند و تأیید کنند که شما مالک آن هستید
نماینده ای از سایت جمع آوری وبلاگ برای تأیید ارسال ، طی چند روز به سایت مراجعه می کند. پس از تأیید درخواست شما ، پیوندی dofollow به وب سایت شما به صفحات آنها اضافه می شود.
سایر مجموعه های وبلاگ شامل BizSugar.com ، BlogEngage.com ، BloKube.com و InBound.org است. پیش بروید و با جستجوی سریع Google ، هرچه بیشتر ممکن است پیدا کنید. همان روشی که در بالا برای بسیاری از آنها حلقه ها صدق می کند - به همین آسانی انجام می شود و سعی کنید سایت خود را در حد ممکن به بسیاری از آنها اضافه کنید. این بک لینکهای واقعا قدرتمندی هستند که به افزایش قابل توجهی در رتبه بندی سئو شما کمک می کنند.

23- آن را بررسی کنید


Scoop این راه حل ساده ای را برای افرادی که به دنبال تغییر محتوای و همچنین کسب لینک های با کیفیت هستند ، ارائه می دهد. این یک ابزار رایج در بین رهبران صنعت و به ویژه کسانی است که به دنبال توسعه نام تجاری خود در شبکه های حرفه ای هستند. شما می توانید به عنوان یک جمع کننده وبلاگ فکر کنید ، جز این که خیلی بیشتر از این موارد باشد.

در Scoop It ، کاربران می توانند مجلات آنلاین محتوای خود را از طریق وب که از آن لذت می برند ، بسازند تا به منظور به اشتراک گذاشتن محتوای سرپرستی با دیگر اعضای صنعت و مشتری بپردازند. روش های جستجوی سریع نرم افزار اطمینان حاصل می کند که کاربران محتوای با کیفیت را از سایت های قابل اعتماد پیدا می کنند ، بنابراین اضافه کردن نام شما به این ترکیب باعث شگفتی هایی برای سئو سایت شما می شود.

برای انتشار و تبلیغ مطالب خود به عنوان یک بستر دوم فکر کنید و آن را با سایر مطالب مرتبط موجود در وب مطابقت دهید - ایجاد بک لینک برای سایت های دیگر که ممکن است ترغیب شوند همین کار را برای شما انجام دهند. شما همچنین می توانید محتوای Scoop It را در سیستم عاملهای رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

چندین بسته برای انتخاب وجود دارد ، و گزینه رایگان برای شروع کار بسیار مفید است. ممکن است بخواهید دراز مدت برخی از برنامه های پرداخت شده آنها را کشف کنید ، اما وقتی تازه شروع به کشیدن پاهای خود کرده اید استفاده از نسخه رایگان یک روش عالی برای شروع ساخت بک لینک به سایت و از سایت شماست.

24. نمایش های بلاغی "بهترین گزینه"


وبلاگ ها و وب سایت های زیادی وجود دارند که لیست های "بهترین" را منتشر می کنند و در آن ها تفسیر جامعی از بهترین وبلاگ ها و سایت های یک مکان یا صنعت خاص ارائه می شود.

اگر چه ممکن است شما نتوانید یکی از کارهای خود را بطور قانع کننده انجام دهید ، که باعث ایجاد بک لینک به سایت های دیگر می شود که ممکن است بتوانید متعهد به انجام متقابل شوید ، می توانید از لینک های موجود برای پیدا کردن وبلاگ و سیستم عامل برای جستجوی خود استفاده کنید. این یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار است ، زیرا لیستی از بهترین سایت های ممکن در صنعت خود را که قبلاً برای شما در نظر گرفته شده است - به تحقیقات دیگری لازم نیست.

البته نباید خود را فقط به لیست های یک سایت محدود کنید. یک قانون خوب این است که حداقل سه مورد را پیدا کنید که بتوانید مقایسه کنید و لیستی از موارد خاص خود را تهیه کنید. این لیست همان چیزی است که شما می خواهید برای توسعه استفاده کنید

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Votes 5.00 (1 vote)

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

آخرین مقالات