بلاگ

بازدید واقعی گوگل

بازدید واقعی گوگل یا اصطلاح “ترافیک ارگانیک” برای مراجعه به بازدیدکنندگانی که در نتیجه نتایج جستجوی بدون پرداخت (“ارگانیک”) در وب سایت شما فرود می آیند ، استفاده می شود.

ترافیک ارگانیک برعکس ترافیک پولی است که بازدیدهای حاصل از تبلیغات پولی را تعریف می کند. بازدید کننده هایی که به عنوان ارگانیک در نظر گرفته می شوند وب سایت شما را پس از استفاده از موتور جستجو مانند گوگل یا بینگ پیدا می کنند ، بنابراین توسط هیچ وب سایت دیگری به آنها “مراجعه نمی شود”.

آسانترین راه برای افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت شما ، انتشار منظم کیفیت و مطالب مرتبط در وبلاگ شماست. این تنها یکی از استراتژی های مورد استفاده برای دستیابی به بازدید کنندگان جدید است. شعبه بازاریابی آنلاین که مستقیماً بر بهبود ترافیک ارگانیک متمرکز است ، SEO – بهینه سازی موتور جستجو نامیده می شود.

ترافیک ارگانیک از نتایج ظاهری سایت در نتایج جستجو بدست می آید که کاربران در موتورهای جستجو مانند Google ، Yahoo یا Bing انجام می دهند. ترافیک ارگانیک ترافیک رایگان است و این جنبه چیزی است که باعث می شود نوع ترافیکی که صاحبان وب سایت بیشترین میل را دارند.

ترافیک ارگانیک را در Google Analytics مشاهده می کنید.


اولین قدم برای تجزیه و تحلیل ترافیک ارگانیک ، ترافیک سئو ، در Google Analytics که باید انجام دهید دسترسی به گزارش گروه بندی کانال است که با کلیک روی Acquisition / All Traffic / کانال پیدا می کنید. بنابراین ، می توانید ترافیک وب سایت های مختلف را از طریق منابع مشاهده کنید. با دسترسی به جستجوی ارگانیک ، می توانید شاخص های مربوط به ترافیک ارگانیک را با جزئیات مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.
این گزارش یکی از مهمترین در ارزیابی نتایج استراتژی بهینه سازی سئو است. شما می توانید معیارهای پیشرفته تری ، مانند صفحات فرود و کلمات کلیدی را که بیشترین میزان آلی را به خود جلب کرده است و بسیاری از شاخص های مرتبط دیگر ، آنالیز کنید.

Analytics یک برنامه کاربردی است که توسط Google به صورت رایگان ارائه می شود و تمام فعالیت ها را در یک صفحه وب ، یک ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت نظارت می کند. معمولاً بیشتر صاحبان سایت از این ابزار برای دیدن کلی ترافیک سایت ، میانگین زمان صرف شده توسط بازدید کنندگان به سایت ، تعداد صفحات بازدید شده ، منابع ترافیکی (مستقیم ، ارگانیک ، ارجاع ، پرداخت ترافیک) استفاده می کنند ، به علاوه کلمات کلیدی تولید شده ترافیک ارگانیک

تفسیر اطلاعات نمایش داده شده در حساب ، کیفیت ترافیک و منابعی را که تولید می کند ، به ما نشان می دهد. GA برای نظارت بر هرگونه فعالیت در وب سایت ضروری است. این که آیا ما در مورد ترافیک ارگانیک یا ترافیک پولی (ترافیک تبلیغاتی) صحبت می کنیم ، می توان عملکرد کلمات هدفمند را تحلیل کرد. خاطرنشان می کنیم در مورد کلمات کلیدی ، مهمترین عامل برای ردیابی ، تبدیل است و سپس می توانید زمان صرف شده در سایت را توسط افرادی که بعد از این کلمات کلیدی به سایت آمده اند ، تعداد صفحات بازدید شده و نرخ گزاف گویی را در آنالیز کنید.

بهبود زمان صرف شده در سایت ، بعد از اینکه کاربر به صفحه ای در سایت شما یا فروشگاه آنلاین شما رسید ، افزایش تعداد صفحات مشاهده شده در یک جلسه و کاهش نرخ گزاف گویی ، می تواند نشانه روشنی باشد که تجربه ای دلپذیر را برای آن ها فراهم می کند که از سایت شما بازدید می کنند بعد از این شما نیاز به بهبود تبدیل دارید ، کاری که کاربران پس از رسیدن به آنجا در سایت شما انجام می دهند ، اساساً از اینجا ، کل فرایند سفارش شروع می شود.
بهینه سازی موتور جستجو به طور مداوم در حال تغییر است ، و چیز جدیدی نیست ، شما باید آن را بپذیرید و اقدامات لازم را انجام دهید.

ترافیک مستقیم چیست؟


ترافیک مستقیم یعنی کلیه کاربرانی که URL یک وب سایت را مستقیماً در نوار جستجوی مرورگر خود وارد کرده اند. ترافیک مستقیم همچنین شامل کاربرانی است که از طریق دسته “موارد دلخواه” یک مرورگر بر روی لینک سایت کلیک کرده اند. همچنین ، هنگامی که در مورد ترافیک مستقیم صحبت می کنیم ، کاربران را با کلیک بر روی پیوندها از اسناد غیر فهرست شده حساب می کنیم.
داده های این ترافیک با موچین گرفته می شود ، زیرا در بسیاری از موارد ، از کارمندان داخلی ، شرکا یا مشتریان فعلی که از طریق سایت شما عبور می کنند به حساب خود متصل می شوند. اما در صورتی که کاربران به طور خودجوش به سایت شما بیایند ، این نشان دهنده توفیق زیاد است.

به دست آوردن بازدید کنندگان جدید ضروری است ، اما حفظ آنها حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است. از آنجا که توسط بازدید کنندگان مربوط ساخته شده است ، ترافیک مستقیم یک نشانه اساسی برای سلامتی سایت است. تعداد بازدیدهای مستقیم ، نسبت آنها در کل بازدیدها و همچنین رفتار کسانی که مستقیماً به سایت رفته اند (در گوگل آنالیتیکس بین بخش های از پیش تعریف شده است ، بنابراین چند کلیک فاصله دارد) از شاخص های مهم در تحلیل کیفیت ترافیک وب سایت هستند. ابزارهای تجزیه و تحلیل وب ، خود ترافیک را براساس منبع تقسیم می کنند و به طور مشخص ترافیک مستقیم را نشان می دهند.

تفاوت بین منابع ترافیکی مستقیم و ارگانیک


از یک طرف ترافیک جستجو داریم و از طرف دیگر ترافیک مستقیم. دو منبع کاملاً متفاوت وجود دارد. اما وقتی شخصی آدرس دقیق سایت را در موتور جستجو جستجو می کند ، به آن ترافیک جستجوی lsjrdl گفته می شود.
Traffic واحد اندازه گیری یک وب سایت است. هدف هر سایتی جذب ترافیک است زیرا تعداد زیادی از بازدید کنندگان تعداد زیادی مشتری را برای شرکت نشان می دهد و مشتریان درآمد ایجاد می کنند. در عین حال ، مهم است که بدانیم انواع ترافیک چیست ، چگونه و کی می توانیم بازدید کننده را جذب کنیم.

ترافیک مستقیم با دسترسی مستقیم سایت نشان داده می شود. این نوع ترافیک شامل کاربرانی می شود که بطور مستقیم و مرتباً بدون استفاده از موتورهای جستجو به همان وب سایت دسترسی پیدا می کنند. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، زمان صرف شده در سایت یک شاخص مهم است که به گوگل نشان می دهد سایت شما محتوای با کیفیت را ارائه می دهد و بنابراین به شما اختیار بیشتری می دهد (اختیارات دامنه).

چگونه ترافیک ارگانیک را افزایش دهیم؟


همه ما می خواهیم ترافیک ارگانیک بیشتری در سایت هایی که مدیریت می کنیم ، داشته باشیم. این که آیا در مورد فروشگاه های آنلاین ، سایت های ارائه خدمات یا سایت های نشر صحبت می کنیم ، در هر یک از این موارد ، حجم بیشتری از ترافیک مربوطه به افزایش تعداد سفارشات ، گردش مالی یا درآمد حاصل از تبلیغات منعکس می شود.

SEO را در نظر داشته باشید!
مهمترین مزیت SEO این است که نتایج دائمی را ارائه می دهد. به جای اینکه تلاش های خود را برای تبلیغات در اینترنت پخش کنید ، بهتر است سایت خود را برای ربات های موتور جستجو تنظیم کنید که در صفحات وب شما پرسه می زنند. نکته اساسی در جستجوی کلمات کلیدی ، انتخاب آنها توسط حجم جستجوی کلمات کلیدی است. آنها تا زمانی که تعادل بین کلمات جستجوی بالا و کلمات کم رقابت را حفظ کنید ، به شما در رشد ارگانیک در موتورهای جستجو کمک می کنند.

برای سایت یا فروشگاه آنلاین خود یک وبلاگ ایجاد کنید.
اگر فروشگاه آنلاین شما وبلاگ فعال ندارد ، باید یکی از آنها را ایجاد کنید. وبلاگ نویسی روشی بسیار مؤثر برای جذب مخاطب و ایجاد ترافیک بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر برای تجارت شما است. چرا؟ زیرا به SEO کمک می کند.
با پیوند وبلاگ و فروشگاه آنلاین خود ، Google شما را به عنوان طاقچه خود مرتبط می کند و مکان بهتری را در نتایج جستجو به شما می دهد.
یک مقاله با کیفیت وبلاگ داستانهایی را نشان می دهد که بازدید کنندگان را به خود جذب می کند و ضمن افزایش شانس تعامل ، آن ها را به مصرف کننده تبدیل می کند.

در رسانه های اجتماعی فعال باشید!
گفته می شود اگر در رسانه های اجتماعی حضور ندارید ، وجود ندارید. برای کسب و کار شما ، محتوای با کیفیت در سایت و وبلاگ مهم است ، اما به سایر وب سایت ها (بک لینک) و در رسانه های اجتماعی نیز به ذکر نیاز خواهید داشت. با انتشار پست وبلاگ خود در رسانه های اجتماعی ، سیگنال های اجتماعی Google ارسال می شود که می تواند در دستیابی به رتبه های بهتر کمک کند.

از طرح غافل نشوید!
اولین تاثیر و تمام تجربه ای که کاربر در سایت دارد در نحوه تبدیل وب سایت شما مهم است. اغلب ، نرخ گزاف گویی بالا ناشی از یک رابط وب غیر دوستانه است. به عبارت دیگر ، اگر به سایتی برسیم و نتوانیم منوی پیمایش را پیدا کنیم و مورد حمله ی بهمن پاپ آپ قرار بگیریم ، ما به احتمال زیاد صبر نداریم که به دنبال آنچه می خواهیم باشیم.

پاراگراف اول و عناوین
به عنوان یک عامل رتبه بندی در صفحه ، پاراگراف اول و عناوین مهم هستند. تمام عناصر موجود در صفحه با توجه به کلمات کلیدی بهینه شده اند. پاراگراف اول باید کلمات کلیدی مهم را شامل شود و توضیح دهد که کاربر در مقاله چه خواهد یافت. زیرنویس هایی که در صفحه ظاهر می شوند از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا به خواننده کمک می کند خیلی سریع آنچه را که در آن صفحه می یابد درک کند. اگر یک کاربر صفحه را اسکن کند و در 10/5 ثانیه آنچه را که لازم دارد تمام نمی کند ، به احتمال زیاد آن را از دست می دهد. زیرنویس ها همچنین در ساختار محتوا کمک می کنند.
 

تصاویر بهینه سازی شده SEO
به نظر شما تصاویر تجارت الکترونیکی چقدر مهم هستند؟ آیا اگر نمی دیدید به نظر می رسد چگونه محصولی را خریداری می کنید؟ اکثریت قریب به اتفاق سایت های تجارت الکترونیکی از همان عکس های تهیه کنندگان استفاده می کنند. اگر آنها از اهمیت بالایی برخوردار باشند ، فکر می کنم ارزش آن را داشته باشد که روی تصاویر محصول حرفه ای سرمایه گذاری کنید. و تنظیم متن مناسب ALT بر روی تصاویر با استفاده از کلمات کلیدی اصلی ، اگر می خواهید یک وب سایت بهینه سازی داشته باشید ، ضروری است.

داده های ساختاری – Schema.org
خلاصه اینکه ، Schema.org چیست؟ این یک زبان نشانه گذاری در سایت است که زبان طبیعی ما را به داده های ساختاری تبدیل می کند که گوگل می تواند به راحتی آن را بفهمد.
به عنوان مثال ، Google در درک صفحات محصول مشکلی داشت. اجرای داده های ساخت یافته برای محصولات و بررسی ها به روبات های google کمک می کند و این امر منجر به رتبه بندی بهتر صفحات محصول شما می شود.

عنوان و توضیحات متا
عنوان و توضیحات متا بسیار مهم است. نحوه مشاهده پیوند شما در صفحات نتایج موتور جستجو است ، که شرح می دهد صفحه پس از کلیک کاربر به چه صفحه ای خواهد رسید.
شما باید کلمات کلیدی را معرفی کنید که می خواهید صفحه در عنوان و توضیحات متا رتبه بندی شود و یک پیام واضح و تبدیل را حفظ کند. این CTR را بهبود می بخشد و در وب سایت خود بازدید کننده بیشتری خواهید داشت.

انتشار مطالب محور به مشکلات خاص ، خاص برای حوزه فعالیت
شما باید بازار خوبی را فعال کنید و نیازهای مشتری را درک کنید تا آنچه را که می خواهند به آنها ارائه دهید. شما باید اطلاعات دقیقی و مشخص درباره آنچه محصول یا پیشنهاد ارائه می دهد ارائه دهید. ایجاد محتوا بهینه شده برای ترافیک ارگانیک و در مبحث مناسب ، بازدیدکنندگان با کیفیتی را ایجاد می کند که به نوبه خود تبدیل می شوند و فروش بیشتری را به همراه دارند.

ترافیک ارگانیک در Google Analytics چیست؟


ترافیک ارگانیک ترافیکی است که از دسترسی به سایت از جستجوهای بازدید کننده در Google ، Yahoo ، Bing یا سایر موتورهای جستجو حاصل می شود. این ترافیک است که شما “به طور طبیعی” دریافت می کنید و از همه مطلوب تر است. این ترافیک هدفمند است ، افرادی که به سایت مراجعه می کنند پس از جستجو توسط کلمات کلیدی یا عباراتی که مربوط به مباحث مطرح شده در وب سایت باشد ، می آیند.

چرا ترافیک ارگانیک مهم است؟


ترافیک ارگانیک بسیار مهم است زیرا به عملکرد درست سایت کمک می کند و می تواند محبوبیت سایت را افزایش دهد. اگر چیزهای مختلفی را در آن سایت بفروشید ، ترافیک ارگانیک به شما کمک می کند تا فروش بیشتری داشته باشید.

ترافیک مستقیم در Google Analytics چیست؟


ترافیک مستقیم در Google Analytics با دسترسی به گزارش گروه بندی کانال پیدا می شود ، که می توانید با کلیک روی Acquisition / All Traffic / کانال پیدا کنید. ترافیک مستقیم کلیه کاربرانی را نشان می دهد که هر URL از وب سایت را مستقیماً در نوار جستجوی مرورگر خود وارد کرده اند.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

امتیازدهی*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + بیست =

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن