خرید بک لینک ایرانی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید بک لینک تعدادی ایرانی ، هر لینکی که از سایت مبدا که به سایت شما داده شود بک لینک است. بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت هستنــد .

برای اطلاع بیشتر از نحوه تاثیرگذاری بک لینک بر سئو می توانید به مقاله ی تاثیر بک لینک برسئو مراجعه کنید.

هر بکلینکی مناسب نیست و هر سایتی که بک لینکی از سایتی گرفته نشانه کیفیت سایت مبدا نیست.
یکی از مهم ترین فاکتورهای که باید در هنگام خرید بک لینک به آن توجه داشته باشید بررسی دامین اتوریتی و پیج اتوریتی است. برای دریافت بک لینک رایگان روش های زیادی وجود دارد برای اطلاع از این روش ها می توانید به مقاله ی بک لینک رایگان مراجعه کنید.
در صورتیکه موفق نشدید از روش های رایـگان برای سـایـت خود بک لینک تهیه کنید می توانـیـد آن را خـریـداری کـنـیـد. سئوهاما قابلیت ارائه پکیج های متفاوتی را با تـوجه بـه نیاز مشتری دارد.

خرید بک لینک در سایت هایی با پیج اتوریتی بالا : يكي از مهمترين عوامل بهينه سازي و ارتقاء در صفحات موتور های جستوجو و كسب رنك مناسب اين است كه بک لينك سايت شما در صفحات و سايت هايی كه دارای پیج اتوریتی بالایی هستند و اعتبار خوبی نزد موتورهای جستجوی دارند ، وجود داشته باشد ، پس شما ميتوانيد با هزينه ای بسيار مناسب بک لينك خود را در تمام سايت ها و وبلاگ هاي جمع آوري شده توسط گروه ما قرار دهيد لازم به ذكر است كه نقش كلمات كليدی و نحوه ی عبارات درج شده در سايت شما نيز عامل بسيار مهمي بعد از لينك شدن در سايت های پیج اتوریتی بالا خواهد بود.

خرید بک لینک
برخی معتقدند خرید بک لینک کاری اشتباه است. این طرز فکر به علت نداشتن اطلاعات درست و کافی از بک لینک ها است. همان طور که در بخش بالا توضیح دادیم، اگر بک لینک ها با کیفیت باشند بر سئو سایت شما تاثیر مثبتی می گذارند. گرفتن بک لینک بک لینک رایگان و یا بک لینک هایی بی کیفیت، سئو سایت شما پایین می آورند.
چند نکته مهم در خرید بک لینک
• بک لینک ها را از وب سایت هایی که اعتبار و محبوبیت دارند بگیرید.
• بک لینک دائمی تاثیر بیشتری بر سئو دارند و بهتر از بک لینک های موقت هستند.
• از وب سایت های معتبر بک لینک ( تاثیر بک لینک بر سئو ) بخرید.
• بک لینک هایی را تهیه کنید که با محتوای وب سایت شما همخوانی داشته باشند.
• لینک ها به صورت follow باشند.
.
ما در پکیج های لینک های خود سعی کردیم تمامی موارد بالا را رعایت کنیم تا شما بتوانید بهترین نتیجه ی ممکن را دریافت کنید. دامین اتوریتی و پیج اتوریتی وب سایت های ما بین 35-90 است.

25,000

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تهران- 17 شهریور

 ایمیل: info@googlefirstlink.com

شماره تماس : 021-95118331

آخرین مقالات

13 شهریور 1398
13 شهریور 1398

Search